Artiplex > Reklama wizualna

Reklama wizualna

Produkujemy elementy reklamy wizualnej. Między innymi:

KASETONY

Wykonujemy dwa rodzaje kasetonów z kompozytu lub plexi, zarówno jedna jak i druga forma może być przygotowany w opcji podświetlanej. Front kasetonu wykonany jest zazwyczaj z plexi w dowolnym kolorze. Możemy też przygotować wydruk na lico lub dla uzyskania lepszego efektu wkomponować w kaseton litery 3D.

PYLONY

Inaczej zwane totemy reklamowe to duża, pionowa reklama świetlna. Ma na celu wskazanie siedziby oraz nadanie prestiżu. Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję, spawaną z profili stalowych. Lico totemów reklamowych może być budowane z płyt kompozytowych lub plexi.

TABLICE INFORMACYJNE

Jednym z podstawowych nośników zewnętrznej reklamy wizualnej są tablice i szyldy reklamowe. Ta forma prezentacji nieustannie cieszy się dużą popularnością ze względu na niski koszt oraz dużą efektywność w docieraniu do Klientów. Tablice reklamowe oklejamy grafiką drukowaną lub grafiką wycinaną z folii ploterowych.

LITERY PRZESTRZENNE (3D)

Jesteśmy wiodącą firmą produkującą litery podświetlane 3D z plexi o grubości 30 mm. Wykonujemy też tradycyjne litery przestrzenne z plexi, PCV , kompozytu oraz aluminium.

Filarem naszej działalności jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i doskonalenie umiejętności związanych z obróbką tworzyw sztucznych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, czego następstwem jest jakość obróbki oraz czas realizacji zleceń. Tworzywa sztuczne z których korzystamy są najwyższej jakości. Służymy profesjonalnym doradztwem a także nie boimy się wyzwań.

Zapraszamy do współpracy firmy, agencje reklamowe jak i osoby indywidualne. Posiadamy rozbudowany park maszynowy a dogodny dojazd oraz własny parking przed siedzibą firmy to niewątpliwie atut naszej firmy. Zapytania dotyczące oferowanych produktów oraz usług prosimy kierować na adres:

biuro@plexiart.pl

ArtipleX

Drobnin 10,

64-120 Krzemieniewo

Kontakt z nami

+48 782 653 107

biuro@artiplex.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Sobota nieczynne