Artiplex > Wyroby z plexi

Wyroby z plexi

Produkujemy między innymi:

gabloty

urny na ulotki

przyborniki i tacki na biurko

ekspozytory dla produktów

oznakowanie pomieszczeń oraz lokali

podstawki do tabletów

Działalność naszej firmy obejmuje tworzenie dla klientów najróżniejszych wyrobów z plexi. Wśród wielu zalet tego tworzywa wymienić należy przede wszystkim lekkość, dużą wytrzymałość oraz niską cenę. Pod względem trwałości plexi nie ustępuje tradycyjnemu szkłu, jest za to o wiele bezpieczniejsza, ponieważ nawet w wyniku uszkodzenia nie tworzy ostrych odłamków, które niosłyby ryzyko skaleczenia. Dzięki dużej odporności na warunki atmosferyczne oraz działanie promieniowania ultrafioletowego materiał ten nie żółknie i nie traci swojej przezroczystości nawet przez wiele lat. Mimo, iż jest tworzywem sztucznym, dzięki prostemu recyklingowi z powodzeniem można powiedzieć, iż jest przyjazny dla środowiska.

Plexi jest materiałem elastycznym i termoplastycznym, dzięki czemu poddawać można ją wymyślnej obróbce, nadawać dowolne kształty, a nawet zabarwiać. Powszechnie wykorzystują ją branże takie jak budownictwo, przemysł czy sztuka, ze względu jednak na niską cenę i dostępność służy do produkcji wielu przedmiotów codziennego użytku. Na wykonane z tego tworzywa stojaki, ekspozytory reklamowe, gabloty oraz inne meble natknąć można się praktycznie w każdym sklepie.

Nasza firma nie boi się nowych wyzwań. Obróbka plexi nie ma dla nas tajemnic, dlatego jeśli potrzebują Państwo niestandardowych wyrobów z tego tworzywa, zachęcamy do złożenia zamówienia. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się miedzy innymi przyborniki na biurko, podstawki do tabletów oraz oznakowania dla lokali i pomieszczeń. Współpracujemy również z agencjami reklamowymi i punktami handlowymi, realizując zlecenia na pomocnicze materiały promocyjne. Stojak, kieszeń na ulotki lub gablota z plexi będzie tanim, funkcjonalnym i nowocześnie wyglądającym elementem wyposażenia.

Podczas realizacji zleceń korzystamy z materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość i wytrzymałość naszych wyrobów. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego doradztwa, lub chcieliby dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług, wszystkie zapytania prosimy kierować na adres podany poniżej.

biuro@plexiart.pl

ArtipleX

Drobnin 10,

64-120 Krzemieniewo

Kontakt z nami

+48 782 653 107

biuro@artiplex.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Sobota nieczynne